1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

blue zone

Дискусија во 'Канта' започната од MyMar, 3 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MyMar

  MyMar Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  4
  ме интересира по колку бесплатни пораки има на оваа страна,како функционира и зашто повеќе од 2 пораки на еден број неможам да пратам....пишува:"Пораката нема да биде испратена. Остварен е максималниот број од 2 испратени пораки, со идентична рекламна содржина кон овој број.

  Ве молиме обидете се подоцна или пак, сега испратете порака кон друг број.

  "????????? :?:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.