1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Bluetooth

Дискусија во 'Канта' започната од T.e.d.d.y, 25 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. T.e.d.d.y

  T.e.d.d.y Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.552
  Допаѓања:
  8.263
  Пол:
  Женски
  Девојки, ми се скрши свирчето (блутут) на два дела ;(
  Кога ке го ставам во куќиштето работи, но се дели на два дела :(. Незнам што да правам, дали ќе биде добро ако се залепи со лепак?
  Ај ве молам пишете :doh:
  П.С вакво сино е!
   

  Прикачени фајлови:

  На Dinamickid му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Dinamickid

  Dinamickid Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  27
  АУУУ чуствителна тема девојко .. нема везе опни една трака од горе.. и јас иам такво ... приврзан сум ..добри песни се праќаат си иам и реге во телефон и песни за сонце одлично што би правел без него..се дешава..сензитивен апарат е ..и дека малечко .. ОПНИ ТРАКА селотејпче горе и чао..(ако ти е за естетика)
  не турај лепак внатре ќе се сјебеш
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.