1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Bottega Verde

Дискусија во 'Лице' започната од buba4e89, 25 август 2018.

 1. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.063
  Пол:
  Женски
  Bottega Verde e италијанска козметика со богат асортман на производи. Од производи за нега на тело,коса и лице па се до мејк ап козметика. Цени солидни за европски стандард од 2 евра па нагоре.
  Внимание ми привлекоа производите со арган кој според составот може и не се премногу јаки,но не се ни природни.
  Дали сте користеле нешто од оваа козметика?
  Напишете искуства.