1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Brak so muslimanec

Дискусија во 'Канта' започната од Tejah, 17 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tejah

  Tejah Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Denes neshto ne sum raspolozena pa ja posetiv femina so nadez deka kje si pokomunicirame malku . Eve od mene edno ednostavno prashanje.Dali bi se omazile za muslimanec...turcin ili albanec ??? :) :* :* :*
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Има тема за врски од различна вера. Оваа ја заклучувам и канта.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.