1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Brandshop

Дискусија во 'Мода и стил' започната од malechkata, 27 јули 2012.

 1. malechkata

  malechkata Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  1.141
  Само што ја видов статијата за бутиков и решив да отворам тема.
  Јас не сум го посетила, бидејќи ќе одам во Скопје тек во септември, но ако некој од вас наминал - споделете искуства.

  Според сликите кои се постирани во статијата, внатрешноста ми делува многу бедно за продавница која продава брендирани проозводи.
  Ги разгледувам некои од производиве на нивната веб страна и некои делуваат достапно и привлечно, но за други никогаш не би дала толку многу пари.
  На пример, обувките воопшто не ми се допаѓаат и за ниеден пар не би дала толку многу пари - можеби само за еден пар балетанки кои ми паднаа во очи, ама можеби.

  Што мислите, би купувале таму или ќе се држите до продавниците во кои досега сте купувале? :)
   
 2. danniela5

  danniela5 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2011
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  881
  Пол:
  Женски
  Го немам посетено. Ама цените се многу скапи. Ги имаше на Фемина еднаш , можеби и сеуште ги има :?:
  Очила за сонце 9000 денари беа :!: „ Обична “ еднобојна маица со кратки ракаци од Келвин Клајн 3000 денари. Да , квалитетни, бренд производи , ама скапи за мои услови. Не би купила од таму поради тоа што е доста скапо . А кога би имала пари од вишок можеби и би ми фатило око за нешто... :)