Brazil butt lift

Дискусија во 'Фитнес' започната од Shery, 13 август 2011.

 1. sunfemina

  sunfemina Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2011
  Пораки:
  1.731
  Допаѓања:
  837
  Мислам дека најдов вежби што ми требаат :) треба облинава позади да ја оформам, ќе се потрудам да го симнам торентот и да почнам да се потааам :D
   
 2. Cloee

  Cloee Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  168
  Допаѓања:
  35
  а истите вежби се тие од пиратебај и од замунда или...???Дека на пиратебај се 6,а на замунда 11 гигс.Јас почнав да ги спуштам тие од замунда дека прво нив ги видов,али ако се истите побрзо да прекинам кажете.
   
 3. purelove

  purelove Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 март 2010
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  8

  Јас ги спуштив тие од piratebay и ги вежбам еве денес трет ден ми е и супер се како што пиши во програмата ги има сите делови е сега незнам какви се тие од zamunda ама јас сум задоволна со овие од piratebay ;)
  инаку ми ги отвара само со VLC да те предупредам ако имаш VLC спушти ги од piratebay бидејќи не ми ги отвараше со другите позз :)
   
 4. Butterfly..7

  Butterfly..7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2012
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  А за да не си го трошете толку интернетот или ако ви е премногу спор
  како мојот :@
  тогаш можете да си ги симнете од YouTube. Случајно ги најдов и ги има потполно истите вежби како и на замунда. И со исто времетраење. Само програмите можете да ги симнете од замунда или кој неможе нека ми пише ќе му ги пратам во ЛП :)

  http://www.youtube.com/watch?v=AbpZmM2GTm0

  http://www.youtube.com/watch?v=8ZKkpwfIiXg&feature=relmfu

  Да не ги постирам сите, останатите најдете ги на тој канал на YouTube
   
  На sunfemina му/ѝ се допаѓа ова.
 5. L-enna

  L-enna Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2010
  Пораки:
  1.106
  Допаѓања:
  1.787
  Кај мене пишува дека двете видеа се приватни, не можам да ги отворам.
  Ај пробај пак постави ги линковите.. :)
   
 6. Butterfly..7

  Butterfly..7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2012
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Сега проверив и јас и навистина видеата се веќе приватни. Но затоа се потрудив и ги најдов и на друг канал на YouTube :clap: :clap:

  http://www.youtube.com/playlist?list=PL7C3EB70F7DDD689D

  Повели L-enna :) се надевам ќе успееш сега да ги симнеш...инаку јас од утре почнувам :tmi:
   
  На L-enna му/ѝ се допаѓа ова.
 7. marijamarija1988

  marijamarija1988 Активен член

  Се зачлени на:
  27 август 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Од овие вежбите на Леандро можно е да се ослаби? Зш и не ми треба баш тоа со моите 52 кила :D Или ќе треба повеќе јадење после вежбањето? :)
   
 8. curlygirl

  curlygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  680
  Допаѓања:
  519
  Пол:
  Женски
  Јас почнувам од утре здравје,некако добро сум мотивирана моментално .Реков дека сакам да го зацврстам телото и тоа ќе го направам :lol: Инаку вежбите од pirate bay сите ги отвара и од таму ќе ги вежбам.Се надевам дека ќе бидам доследна на програмата ;)
  Ќе ви пишувам за резултати.
   
 9. lindalove

  lindalove Активен член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2012
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  23
  Ќе можеш ли да ми дадеш линк од замунда како да си ја спуштам само програмата? :D
   
 10. Butterfly..7

  Butterfly..7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2012
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  http://zamunda.net/details.php?id=272257&hit=1

  Еве од овде можеш да си ги симнеш. Овде ги има и видеата ама ако на тебе ти треба само програмата симни ја само неа :)
   
 11. kolumnistot

  kolumnistot Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2012
  Пораки:
  1.873
  Допаѓања:
  13.209
  Пол:
  Женски
  Јас веќе 5 месеци ги правам вежбите на Ленадро...мислам комбинација моја со сите вежби и сум воодушевена, секојдневно одвојувам по 40 минути и тие ми постанаа еден вид на утринска рутина, своите 47 килограми ги покачив на 50 кои изгледаат затегнато цврсто и верувале или не послабо од претходно .... а за резултатите комплиментите од партнртот и пријателите се доволен мотив... се надевам дека моето искуство ќе стане мотив и за вас :)
   
 12. Neytiri

  Neytiri Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.289
  Допаѓања:
  2.449
  Луѓенца торент се наоѓа ? :)
   
 13. m2m2m2

  m2m2m2 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  1.517
  Допаѓања:
  1.057
  Јас се мислам да ги почнам овие вежби, баш најмногу ми треба вежбање на задниот дел :)
  Ама некако тешки ми изгледаат :?:
  Има некој што ги прави, какви се резултатите?
   
 14. the-girl1

  the-girl1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2012
  Пораки:
  1.297
  Допаѓања:
  663
  Интересни се,би сакала да ги пробам.Не ми изгледаат многу тешки. :D :)
   
 15. m2m2m2

  m2m2m2 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  1.517
  Допаѓања:
  1.057
  Па ајде да направиме екипа и да ги почнеме во ист ден, па ќе разменуваме мислења, искуства и ќе се мотивираме :)
  Кој е за?
   
 16. Mermaid90

  Mermaid90 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2012
  Пораки:
  1.045
  Допаѓања:
  980
  еве јас :)
   
 17. m2m2m2

  m2m2m2 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  1.517
  Допаѓања:
  1.057
  Епа ајде дај предлог кога да почнеме, утре, задутре? Или од викендов? :?:
   
 18. Mermaid90

  Mermaid90 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2012
  Пораки:
  1.045
  Допаѓања:
  980
  Еве можеме во петок на 1ви февруари :)
   
 19. m2m2m2

  m2m2m2 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  1.517
  Допаѓања:
  1.057
  Договорено 8)
  Е сега јас ќе одам по програмата Lift&Shape-flat solution, таа ми одговара.
   
 20. Mermaid90

  Mermaid90 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2012
  Пораки:
  1.045
  Допаѓања:
  980
  Ја сум slim & lift,таа ке ми одговара на мене :lol: