Brazil butt lift

Дискусија во 'Фитнес' започната од Shery, 13 август 2011.

 1. EMILI1999

  EMILI1999 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 септември 2012
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  51
  Пол:
  Женски
  vdownload.eu/watch/113920-brazil-butt-lift-bum-bum-workout.html
  Дали се овие тие вежби и колку време се вежбаат? :D
   
 2. IamSexyAndIKnowIt

  IamSexyAndIKnowIt Популарен член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  996
  Допаѓања:
  1.868
  Пол:
  Женски
  Brazil butt си ги вежбам веќе 4 години, но не сите, само cardio axe и basics, дρугите се пρетешκи.
  Добρи се, сеκогаш κога саκам да ослабам, а не ми се тρча, обавезно го пρавам κаρдиото..
   
 3. HoneyAxl

  HoneyAxl Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2013
  Пораки:
  273
  Допаѓања:
  149
  Не ми се допаѓа. :$
  Да,за тоа дека го затегнува задникот али премногу го сплескува и тоа мене уопште не ми изгледа добро,али ипак секој си има свој вкус :D
   
 4. girl748

  girl748 Активен член

  Се зачлени на:
  4 март 2017
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  19
  Пол:
  Женски
  Леле додека се сетив од каде ја имав симнато програмата пред 5-6 години.. тој компјутер ми се расипа и отиде се што имаше на него. Ми текна да ја побарам темава, но за жал одамна не била активна.

  Мене ми се допаѓаат вежбиве, си ги правев порано по ред, сега се надевам дека се уште работи линкот што го споделила некоја на првата страна :inlove: Ако е некој расположен нека ми се придружи. :lol:
   
 5. bebaa

  bebaa Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јануари 2011
  Пораки:
  2.450
  Допаѓања:
  4.221
  Пол:
  Женски
  Ај пратете ми линк со програмите за секоја фигура посебно што се што функционира,оти тој од земунда ерор ми дава.
   
 6. girl748

  girl748 Активен член

  Се зачлени на:
  4 март 2017
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  19
  Пол:
  Женски
  На првата страна од темава, во мислењето од Blond кликни на вториот линк од pirate bay, тој работи.
   
  На bebaa му/ѝ се допаѓа ова.
 7. kejtmoss

  kejtmoss Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2018
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  324
  Пол:
  Женски
  Претпоставувам голем број ја знаат девојката. Што мислите, сериозна е дека со правење на овие вежби ке има толку големи резултати?

  upload_2018-8-20_18-6-22.jpeg
  [​IMG]
   
  На Joanna_ му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Joanna_

  Joanna_ Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2018
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  534
  Пол:
  Женски
  Ќе има резултати во затегнувањето и ќе ти стане онака понапрчен а да ти порасне не.. Треба да имаш природно голем задник, со ова можеш само да добиеш убава форма.
   
 9. kejtmoss

  kejtmoss Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2018
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  324
  Пол:
  Женски
  Па имам градба баш како нејзината и си велам ако е точно ова да почнам некогаш со вежбање :D
   
  На Joanna_ му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Joanna_

  Joanna_ Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2018
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  534
  Пол:
  Женски
  Што чекаш тогаш. :rofl: :lol:
   
 11. powerbox

  powerbox Активен член

  Се зачлени на:
  26 август 2018
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  24
  Пол:
  Женски
  Девојката работи на чучњеви со големи тежини исто и мртво дигање. Се надевам ќе ја стасам. Идол ми е :l: