Brazo slabeenje

Дискусија во 'Канта' започната од melanija.styles, 31 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. melanija.styles

  melanija.styles Активен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  ve molam pisete nekoja efikasna dieta koja dava vidlivi rezultati za okolku 10 dena
  Potrebno mi e da oslabam najvekje 4 kila zatoa ve molam predlozete nesto :) :) :)
   
 2. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.346
  Пол:
  Женски
  Во подфорумов имаш многу други теми кои се наменети за слабеење каде што можеш да го поставиш прашањево, добро разгледај пред да отвориш некоја тема.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.