1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Breaking Bad - Како станав негативец

Дискусија во 'Канта' започната од DanceOnTheRain, 30 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. DanceOnTheRain

  DanceOnTheRain Активен член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2013
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  3
  Дали некоја од вас ја гледала оваа серија?
  Пред некој ден го догледав вториот дел од последната, 5-та сезона.
  Одлична серија, некои денови гледав и по 5 епизоди, одеднаш, и сеа кога ја догледав, барам некоја добра серија со слично дејство како Брекинг Бед (ако имате предлог, слободно).

  И секако, еве го омилениот лик, Џеси Пинкман.. :*

  [​IMG]

  http://www.youtube.com/watch?v=oDqGAUvWKkU
   
 2. Mrs.Cuper

  Mrs.Cuper Популарен член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  2.553
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.