1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Bremena sum ili ne?

Дискусија во 'Канта' започната од girl.26, 19 ноември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. girl.26

  girl.26 Активен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Zdravo
  Jas imam problem so ne znam ni ja so sto...
  Vaka imav nezastiten odnos vo avgust nekade i utredenda ispiv apce.
  Redovna menstruacija imam, ama stomakot mi izgleda kako da sum bremena,
  zaoblen, ispaknat, cuvstvuvam tezina koga sakam da odam brzo. Napraviv test - negativen.
  Ne sum vo MK i zatoa ne mozam da posetam ginekolog,
  Ve molam kazete mi sto da pravam
   
 2. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.659
  Допаѓања:
  49.217
  Пол:
  Женски
  Да не паничиш. Ништо не ти е.
   
 3. Lady Phoenix

  Lady Phoenix Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 мај 2015
  Пораки:
  2.033
  Допаѓања:
  58.314
  Пол:
  Женски
  Имаш соодветна тема да прашаш, не си требала да отвараш нова.
   
 4. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.892
  Допаѓања:
  5.448
  има ваква темаа..не отворајте за џабе нови...
   
 5. girl.26

  girl.26 Активен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Ne panicam ama vekje 2 nedeli ne mozam da si gi otrgnam mislite osobeno koga ke se poglednam vo o gledalo.
  Fala mnogu :)
   
 6. girl.26

  girl.26 Активен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Izvini ama nova sum ... :/
  Ne sum videla
   
 7. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.147
  Допаѓања:
  912
  Пол:
  Женски
  Ако си испила апче по незаштитен однос не си бремена и тестот е негативен,така што немаш гајле.А,стомакот што ти е голем и тврд сигурно треба да ослабеш и да вежбаш за да го снема бидејќи си се здебелила.
   
 8. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  21.212
  Допаѓања:
  139.111
  Пол:
  Женски
  Еее кај е август сега сме ноевмри.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.