1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Bremenost

Дискусија во 'Канта' започната од kjara1, 29 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. kjara1

    kjara1 Активен член

    Се зачлени на:
    29 август 2013
    Пораки:
    2
    Допаѓања:
    0
    zdravo na site..!
    Jas i mojot partener imavme odnos pred edna nedela on svrshi vo mene sakame da sozdademe nov clen vo nasheto semejstvo trebashe da dobiam nekade nakaj 2 septemvri megjutoa jas pocnav da krvaram denes a iam i bolki vo dolniot del na stomakot nekako da mi dadete nekoj odgovor pa i pomosh
     
  2. sevall-27

    sevall-27 Активен член

    Се зачлени на:
    26 август 2013
    Пораки:
    2
    Допаѓања:
    2
    i jas koga ostanav bremena mi beshe isto taka. imav mnogu jaki bolki ne mozhev da stanam od krevet i malce prokrvariv. nosam mashko bebe:D postarite velat ako prokrvarish za vreme na bremenosta demek bilo mashko ^_^ kaj 5tti sep. napravi test za bremenost shurechek :) sekogash se najtochni duri i po eden den kasnenje od mens. pozz
     
    На kjara1 му/ѝ се допаѓа ова.
  3. kjara1

    kjara1 Активен член

    Се зачлени на:
    29 август 2013
    Пораки:
    2
    Допаѓања:
    0
    Fala ti mnogu na informacijava..!Megutoa sakam da te prasham dali kje mi prestane krvarenjeto posho vekej cel den kako sho krvaram..!
     
  4. WORRIED.BT

    WORRIED.BT Форумски идол

    Се зачлени на:
    23 декември 2012
    Пораки:
    4.757
    Допаѓања:
    137.591
    Пол:
    Женски
    а бре жено си добила сигурно ако цел ден крвариш.и има веке тема кај да се обратиш не туку отварајте непотребни теми.
     
  5. Miska

    Miska Нов член

    Се зачлени на:
    11 февруари 2016
    Пораки:
    2
    Допаѓања:
    0
    Пол:
    Женски
    Zdravo sakam da postavam edno prasajne
    Imame odnos so patnerot sakame da sozdademe nov clen bidejki nie prv pat se trudime skoro 3 4 meseca ama nema nikakov rezultat mozete nekoe mislejne da mi kazete pozz
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.