bremenost???

Дискусија во 'Канта' започната од aleks01, 30 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. aleks01

  aleks01 Активен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Zdravo, sakam da ve prasam dali e mozno preku trienje da se ostane bremena?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.562
  Допаѓања:
  51.713
  Пол:
  Женски
  Не е можно.
  Те замолувам да ги прочиташ правилата на форумот за отворање на нова тема и за пишување на мислење.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.