1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Bremenost

Дискусија во 'Канта' започната од slonce03, 14 мај 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. slonce03

  slonce03 Нов член

  Се зачлени на:
  2 мај 2014
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Devojki malku pomos. Praviv test za bremenost i mi pokaza deka e pozativen bev na doktor i mi kazaa za nekoe vreme da idam na ginekolog. Ponekogas me boli stomak kako da mi dojde normalno li e?? :sweat:
   
 2. Agrona

  Agrona Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  1.707
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.