1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

bremenost

Дискусија во 'Канта' започната од natalija111, 19 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. natalija111

  natalija111 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  dali postoi monost da se ostane bremena dokolku se ima neastiteni odnosi za vreme na menstrualen iklus i dokolku svrsi vnatre"?????????? :inlove:
   
 2. natalija111

  natalija111 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  nezastiteni, menstrualen ciklus
   
 3. Anjichka

  Anjichka Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2010
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  76
 4. natalija111

  natalija111 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  edvaj cekam
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.