Britney Spears (Бритни Спирс)

Дискусија во 'Канта' започната од Kimberly11, 22 ноември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  4.668
  Допаѓања:
  19.730
  Пол:
  Женски
  image.jpeg

  Што мислите вие за Бритни? :)
  Јас лично многу ја сакам и ми се допаѓа многу нејзиниот стил,и има специфичен глас преубав:inlove:
  Омилени песни ми се:
  Born to make you happy
  Toxic
  I wanna go
  Everytime
  Luckey
  Oops..I did It again!
  I'm slave 4U

  Разлистав,проверив не видов ваква тема,ако е дупла нема проблем клуч :D:)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.826
  Допаѓања:
  53.822
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.