1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Bromolean капсули за слабеење

Дискусија во 'Диети' започната од Ellena07, 11 март 2012.

 1. Ellena07

  Ellena07 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  119
  Допаѓања:
  12
  Феминки слушнав доста позитивни коментари за овие капсули,дека навистина биле ефикасни за слабеење..па ги нарачав и од вчера почнав да ги пијам..Дали некоја од вас ги има користено?И каков ефект имаше од нив? Ако имате искусутво,споделете го ;)