Brooke Shields диета

Дискусија во 'Диети' започната од ludoto19, 18 јуни 2010.

 1. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.205
  Допаѓања:
  41.263
  1 ден

  п:чаша сок+2 мали кришки леб намачкани со мармалад или мед
  р:100 гр јуфки+домашен кечап
  16h:1 јајце и 30 грама сирење(кравјо)
  в:200гр пилешко месо+салата со маслинов зејтин

  2ден:
  п:150 грама ниско калорично млеко+мусли или 100гр овошен јогурт
  р-200гр грав со голема порција салата
  16h:мал кекс(30гр) било каков (солен чоколаден...)
  в-варена риба+50гр варен ориз со салата

  3ден:
  п:1 парче овошна торта(50гр)
  р:100гр јуфќи+30гр сирење
  16h:1 јајце+30гр сирење
  в:200гр пилешко месо и салата

  4ден:
  п:100гр сирење
  р:еден сендвич(2 тенки кришки леб) со сирење(60гр) и малце шунка(30гр)
  16h:мал солен кроасан
  в:пилешко месо со салата

  5ден:како 1


  6ден:како 2


  7ден:како 3

  се слабее до 3кг.... :lol:
   
  На Ellena07 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. elenamkd

  elenamkd Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2010
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  9
  Хмм... Ќе пробам :)
   
 3. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.205
  Допаѓања:
  41.263
  не изгледа како тешка :lol: со среќа :D :D
   
 4. DrBabl

  DrBabl Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 мај 2010
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  8
  ovaa ko za debellenje!!! :D :D :D :D :D :D
   
 5. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.205
  Допаѓања:
  41.263
  не беееееееее :D хахахаха
   
 6. Ellena07

  Ellena07 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  119
  Допаѓања:
  12
  Ми се допадна диетава можеби ќе ја пробам во иднина,сега на план имам други диети..
   
 7. hubba.bubba

  hubba.bubba Активен член

  Се зачлени на:
  7 март 2012
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  3
  и мене така ми изгледа :D
   
 8. Noemi

  Noemi Популарен член

  Се зачлени на:
  7 април 2010
  Пораки:
  1.440
  Допаѓања:
  5.877
  Не ми изгледа тешка, логично се распределени продуктите.
  Ама да прашам Брук од каде набавувала јуфки? :D Или си сукала дома :D
   
  На Ariel му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Ellena07

  Ellena07 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  119
  Допаѓања:
  12
  Има по продавниците..Побарај ќе најдеш..
   
 10. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.205
  Допаѓања:
  41.263
  па сигурно си купила жената :D Hе значи дека само во Mакедонија има Jуфки :D

  Jас како ја најдов, така ја копирав, а може и шпаѓети јадела, па ја помакедончиле нашиве диетава со јуфки :rofl:
   
 11. Ellena07

  Ellena07 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  119
  Допаѓања:
  12
  Ја има ли некој пробано диетава?Какви резултати дава?Ајде ако има некоја искуство нека каже