1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Bubulici

Дискусија во 'Канта' започната од natasssa, 8 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. natasssa

  natasssa Активен член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Vo pubertetot nemav nekoi problemi so bubulicite , sega vekje imam 22 god, a 10 mecesi vodam vojna so bubulicite ... primav nekoi terapi i od niv mi izlego bubulici , doktorite ,mi go preporacaa klindamicinot mn ,mi pomogna no pocna da ne deluva , sega samo navecer se mackam so limon no ne gledam nekoi efekt , nemam mn , no deka sum nemala bubulici prethodno i ne sum naviknata taka da si go gledam liceto i opsednata sum so ovoj problem ... Ve molam za pomos :*
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.187
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.