1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Buddha Bar

Дискусија во 'Канта' започната од Gordana10, 22 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.187
  Пол:
  Женски
  Прекрасна музика, според мене е некако многу релаксирачка.Има неколку кои ми се допаѓаат од истата, дел од нив се Wish you were here, Secret love,Deja vu, Live from heart итн.Дали и вам ви се допаѓа музиката, дали често ја слушате? :)
  http://www.youtube.com/watch?v=D5XhJ5cOjr0
  http://www.youtube.com/watch?v=Qbr6SyR3500
  http://www.youtube.com/watch?v=7ySrIymSJTM
   
  На Someonespecial, kravina, owl-ribbon и 3 други им се допаѓа ова.
 2. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.097
  Допаѓања:
  163.512
  Пол:
  Женски
  Баш сега ми текна да ја разгледам целата категорија Музика и наидов на темава. :)
  И се зачудив, како толку одамна е отворена а нема ни едно мислење? :o :?: Мене ми се допаѓа овој вид музика, многу е смирувачки, релаксирачки. :inlove: И според мене, за жал, многу е underrated. :|
  Ми се допаѓаат овие што ги ставила Горде, а да не се повторувам, еве и некои други :)

  http://www.youtube.com/watch?v=f9ttU7ZcqLA

  http://www.youtube.com/watch?v=7FjQkKW-L9A
   
 3. psychic

  psychic Популарен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2012
  Пораки:
  2.360
  Допаѓања:
  1.252
  Пол:
  Женски
  релаксирачки се :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.