1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Buffy the vampire slayer

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од wolf4e, 7 ноември 2011.

 1. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.889
  Cлушнав дека Buffy била многу добра серија,баш би сакала да слушнам дали е добра серијава,и ако може кратка рецензија :$

  Bо главна улога е Sarah Michelle Gellar
  [​IMG]

  Aјде чекам коментари :wasntme:
   
 2. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.919
  Пол:
  Женски
  Аааааауу Бафииии :rock: :rock:

  Ќе ти пишам ЛП утре, серијава ја обожавав, ја даваа во 2003 мислам, и баш до пред една година ја гледав серијата по нет едвај ја најдов, па сите сезони и ги изгледав. :lol: Ама и до ден денес сум опседната со неа. Посебно се мрднав по Спајк и Ејнџл ах :wasntme:
  И секако, и се восхитувам на Бафи, колку посакував уште од порано да знам некоја таква боречка вештина. И до ден денес сакам. :/ Не, се имам мрднато да можам да истепам некој како што знае таа! 8)
  Така да, ако некој друг ја има гледано нека пише баш сакам да коментираме :D
   
  На wolf4e му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.919
  Пол:
  Женски
  Луѓе имам една молба. :D Не можам никаде да најдам да ги спуштам сезоните, пред година-две ги гледав онлајн ама повеќе ги нема. :( Не знам зошто толку тешко се наоѓа серијава.
  Па ако некој сака да ми помогне...нека ми прати линкови за спуштање. :wasntme:
   
 4. AlicaInWonderland

  AlicaInWonderland Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  3.544
  Допаѓања:
  9.521
  цела серија
  http://thepiratebay.se/torrent/4123911/ ... vdrip.x264

  прва сезона
  http://thepiratebay.se/torrent/5188574/ ... p.x264-iND

  втора сезона
  http://thepiratebay.se/torrent/5199053/ ... p.x264-iND

  трета
  http://thepiratebay.se/torrent/5208890/ ... p.x264-iND

  четврта
  http://thepiratebay.se/torrent/5420244/ ... r_season_4
   
 5. AlicaInWonderland

  AlicaInWonderland Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  3.544
  Допаѓања:
  9.521
 6. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.919
  Пол:
  Женски
  Фала многу! :wasntme: