1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Bull (2016)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од LitttleRNBPrincess, 23 јуни 2018.

 1. LitttleRNBPrincess

  LitttleRNBPrincess Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  792
  Допаѓања:
  940
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  Bull е многу добра серија и мило ми е што го глуми овој глумец, од NCIS (Tони Динозо). Серијата е некако поинаква направена од што сум навикната на други серии и интересна е.

  Д-р Џејсон Бул е шармантен и непријатен основач на успешна консултантска фирма Trial Analysis Corporation, каде што тој и неговиот тим на експерти ја разбираат психологијата, човечката интуиција и хај-тек податоци за да ги разберат поротниците, правниците, сведоците и обвинетите и да изградат ефикасни приказни за им помогне на своите клиенти да победат. Тимот на Бул го вклучува и неговиот брат Бен, експерт за невролингвистика , Мариса, поранешен детектив, Дени, хакер, Кабел и Чунк, кој им помагаат на клиентите да изгледаат совршено за време на нивното судење.
   
 2. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  825
  Допаѓања:
  593
  Пол:
  Машки
  Ја имам во план, ќе ја гледам :D
   
  На LitttleRNBPrincess му/ѝ се допаѓа ова.