1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Buzz (Баз)

Дискусија во 'Слободно време' започната од stefi556, 12 февруари 2016.

 1. stefi556

  stefi556 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  360
  Пол:
  Женски
  Buzz(Баз) е апликација за анонимно споделување на мислења на ученици од средните школи. Релативно е нова, ама е заразна. Има по малце препукување, но и доста бисери.

  На почетокот ти бара локација и средно школо и после ти дава постови од други анонимни корисници од твојата околина, но може и од пошироко.

  Јас денес се зачленив и мислам дека е добра за тепање време.

  Еве како изгледа еден пост:
  12736016_938503522906538_1475914263_n.jpg 12736016_938503522906538_1475914263_n.jpg


  Дали ја користите апликацијава? Ако не, дали би ја користеле?
   
 2. mode-kristina

  mode-kristina Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2014
  Пораки:
  1.092
  Допаѓања:
  3.761
  Пол:
  Женски
  Оваа мрежа мислам дека не е многу популарна,ама изобилува со вулгарности. Но,се наоѓа и нешто интересно,а некои статуси се како вицови.
   
 3. Ketchup

  Ketchup a cup full of holy spirit Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  5.481
  Допаѓања:
  39.276
  Јас ја користев уште во мај, еден месец и потоа ја избришав. Се помалку интересни базови имаше и се повеќе се навредуваа и караа.
   
 4. Ivaaaaaa92

  Ivaaaaaa92 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2015
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  30
  Пол:
  Женски
  Ја користам добра е за тепање време