Buzz

Дискусија во 'Слободно време' започната од ian somerhalder, 10 јули 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ian somerhalder

  ian somerhalder Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2016
  Пораки:
  147
  Допаѓања:
  135
  Пол:
  Женски
  Незнам колку сте информирани за оваа апликација позната меѓу средношколците...направена е со цел да се насмееме и дружиме...но прерасна во нешто сосем друго (навредувања,мислења за секој....) па да слушнам мислења :*
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.