Cимнување песни од интернет

Дискусија во 'Слободно време' започната од yeah, 20 јануари 2013.

 1. yeah

  yeah Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  190
  Допаѓања:
  62
  Сакам да прашам од каде симнувате песни, се разбира, на Интеренет. И да бидат бсплатни.
  Поздрав! :hai:
   
 2. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  14.505
  Допаѓања:
  80.387
  Пол:
  Женски
  Cимнување песни од Интернет

  Симнувам најчесто од Bearshare програмата , таму се бесплатни песните само ке треба да си направиш профил :)
   
  На yeah му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.267
  Допаѓања:
  14.968
  Пол:
  Женски
  Cимнување песни од Интернет

  YT Downloader и Converter
   
  На yeah му/ѝ се допаѓа ова.
 4. cheetah.girl

  cheetah.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2012
  Пораки:
  1.620
  Допаѓања:
  1.415
  На Vladus и yeah им се допаѓа ова.
 5. yeah

  yeah Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  190
  Допаѓања:
  62
  Cимнување песни од Интернет

  Hајмногу ми помогна тцоето мислење во секој случај ви благодарам на сите! :) ;)
   
  На cheetah.girl му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Vikica.cuci

  Vikica.cuci Популарен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2011
  Пораки:
  1.520
  Допаѓања:
  3.283
  Пол:
  Женски
  Cимнување песни од Интернет

  Јас си симнувам од http://mp3skull.com/
   
 7. SnowWhite91

  SnowWhite91 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2012
  Пораки:
  1.153
  Допаѓања:
  1.397
  Cимнување песни од Интернет

  Јас ја имам симнато програмата Free Studio Manager
  Од Youtube преку неа симнувам
  Има опции за симнување и на цело видео, за конвертирање, за режање итн итн итн
  Ја препорачувам :)
   
 8. MerlinMonro8

  MerlinMonro8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 септември 2012
  Пораки:
  360
  Допаѓања:
  206
  Cимнување песни од Интернет

  http://www.youtube-mp3.org/

  Moja омилена страна за симнување песни :)
   
  На Elena69221 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.349
  Допаѓања:
  3.505
  Пол:
  Женски
  Cимнување песни од Интернет

  Ако имаш неограничен интернет шо ќе ти е да ги симнуваш песните.. направи си само youtube account и решен проблем. :D
   
 10. rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  863
  Допаѓања:
  3.858
  Пол:
  Женски
  Cимнување песни од Интернет

  а како са праве тоа youtube account ???????
   
 11. sm1zla

  sm1zla Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2011
  Пораки:
  731
  Допаѓања:
  307
  Пол:
  Женски
  Општи прашања

  може некој да ми даде страница за симнување песни?? :)
   
 12. SnowWhite91

  SnowWhite91 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2012
  Пораки:
  1.153
  Допаѓања:
  1.397
  Cимнување песни од Интернет

  Јас странски симнувам од http://mp3skull.com/
  Mакедонски od mmm.com.mk
  Српски од http://www.yucafe.com

  Едит: Тие што неможам да ги најдам ги симнувам со Free Studio Manager. Тоа е програмче од интернет се симнува, и со него можеш од youtube да симнеш песна сакаш како мп3, сакаш како мп4, сакаш како видео. Има и др. опции исто :)
   
 13. Katerinceee

  Katerinceee Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  1.230
  Пол:
  Женски
  Cимнување песни од Интернет

  Си слегнувам песни од програмата http://www.video2mp3.net/
   
 14. white-and-black

  white-and-black Активен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2013
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  2
 15. xoxo.Martina

  xoxo.Martina Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 март 2012
  Пораки:
  332
  Допаѓања:
  197
 16. fear

  fear Активен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2013
  Пораки:
  105
  Допаѓања:
  19
 17. Dimkovska123

  Dimkovska123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  61
  Пол:
  Женски
  Cимнување песни од Интернет

  знае некој страна за симнување рефрени од песни ?
   
 18. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.245
  Допаѓања:
  1.546
  Cимнување песни од Интернет

  Овде само ја наоѓаш песната што ја сакаш и одиш download така?
  На една ми успеа,ама на другата кога одам download ми се пушта песната :?: Знае некој што е проблемот?

  Едит:Се снајдов,прочитав дека само треба со десен клик save as ... :) Супер,едвај најдов страна што работи :D
   
 19. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  4.149
  Пол:
  Женски
  Cимнување песни од Интернет

  :D Одлична програма
   
 20. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.831
  Допаѓања:
  161.254
  Пол:
  Женски