1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Cимнување песни од интернет

Дискусија во 'Слободно време' започната од yeah, 20 јануари 2013.

 1. yeah

  yeah Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  193
  Допаѓања:
  64
  Сакам да прашам од каде симнувате песни, се разбира, на Интеренет. И да бидат бсплатни.
  Поздрав! :hai:
   
 2. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  17.960
  Допаѓања:
  103.471
  Пол:
  Женски
  Cимнување песни од Интернет

  Симнувам најчесто од Bearshare програмата , таму се бесплатни песните само ке треба да си направиш профил :)
   
  На yeah му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  Cимнување песни од Интернет

  YT Downloader и Converter
   
  На yeah му/ѝ се допаѓа ова.
 4. cheetah.girl

  cheetah.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2012
  Пораки:
  1.620
  Допаѓања:
  1.416
  На Vladus и yeah им се допаѓа ова.
 5. yeah

  yeah Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  193
  Допаѓања:
  64
  Cимнување песни од Интернет

  Hајмногу ми помогна тцоето мислење во секој случај ви благодарам на сите! :) ;)
   
  На cheetah.girl му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Vikica.cuci

  Vikica.cuci Популарен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2011
  Пораки:
  1.520
  Допаѓања:
  3.293
  Пол:
  Женски
  Cимнување песни од Интернет

  Јас си симнувам од http://mp3skull.com/
   
 7. SnowWhite91

  SnowWhite91 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2012
  Пораки:
  1.153
  Допаѓања:
  1.399
  Cимнување песни од Интернет

  Јас ја имам симнато програмата Free Studio Manager
  Од Youtube преку неа симнувам
  Има опции за симнување и на цело видео, за конвертирање, за режање итн итн итн
  Ја препорачувам :)
   
 8. MerlinMonro8

  MerlinMonro8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 септември 2012
  Пораки:
  360
  Допаѓања:
  209
  Cимнување песни од Интернет

  http://www.youtube-mp3.org/

  Moja омилена страна за симнување песни :)
   
  На Elena69221 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.352
  Допаѓања:
  3.519
  Пол:
  Женски
  Cимнување песни од Интернет

  Ако имаш неограничен интернет шо ќе ти е да ги симнуваш песните.. направи си само youtube account и решен проблем. :D
   
 10. rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  959
  Допаѓања:
  4.030
  Пол:
  Женски
  Cимнување песни од Интернет

  а како са праве тоа youtube account ???????
   
 11. sm1zla

  sm1zla Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2011
  Пораки:
  730
  Допаѓања:
  307
  Пол:
  Женски
  Општи прашања

  може некој да ми даде страница за симнување песни?? :)
   
 12. SnowWhite91

  SnowWhite91 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2012
  Пораки:
  1.153
  Допаѓања:
  1.399
  Cимнување песни од Интернет

  Јас странски симнувам од http://mp3skull.com/
  Mакедонски od mmm.com.mk
  Српски од http://www.yucafe.com

  Едит: Тие што неможам да ги најдам ги симнувам со Free Studio Manager. Тоа е програмче од интернет се симнува, и со него можеш од youtube да симнеш песна сакаш како мп3, сакаш како мп4, сакаш како видео. Има и др. опции исто :)
   
 13. Katerinceee

  Katerinceee Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  1.230
  Пол:
  Женски
  Cимнување песни од Интернет

  Си слегнувам песни од програмата http://www.video2mp3.net/
   
 14. white-and-black

  white-and-black Активен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2013
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  2
 15. xoxo.Martina

  xoxo.Martina Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 март 2012
  Пораки:
  333
  Допаѓања:
  198
 16. fear

  fear Активен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2013
  Пораки:
  105
  Допаѓања:
  19
 17. Dimkovska123

  Dimkovska123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  62
  Пол:
  Женски
  Cимнување песни од Интернет

  знае некој страна за симнување рефрени од песни ?
   
 18. Cacy

  Cacy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2010
  Пораки:
  2.244
  Допаѓања:
  1.546
  Cимнување песни од Интернет

  Овде само ја наоѓаш песната што ја сакаш и одиш download така?
  На една ми успеа,ама на другата кога одам download ми се пушта песната :?: Знае некој што е проблемот?

  Едит:Се снајдов,прочитав дека само треба со десен клик save as ... :) Супер,едвај најдов страна што работи :D
   
 19. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.531
  Допаѓања:
  4.179
  Пол:
  Женски
  Cимнување песни од Интернет

  :D Одлична програма
   
 20. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.097
  Допаѓања:
  163.510
  Пол:
  Женски