1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Cera di Cupra

Дискусија во 'Лице' започната од Marina89, 14 мај 2014.

  1. Marina89

    Marina89 Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 јуни 2010
    Пораки:
    320
    Допаѓања:
    42
    http://www.ceradicupra.it/en/beauty_face_treatment.html
    После долго барање на кремче ја сретнав оваа линија,италијанска и мислам дека ептем се добри,па сакам да го слушнам вашето мислење по ова прашање :D :D :D (ако има ваква тема а јас да не ја имам видено се извинувам)
     
  2. koritsaki

    koritsaki Moderator Член на тимот

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    17.877
    Допаѓања:
    102.892
    Пол:
    Женски
    Во Грција ги има , кога купив еден друг производ во аптека ми дадоа три тестери со крема за сончање па незнам уште не сум ги пробала, кога ќе ги пробам ќе пишам :) за цените , кремите за сончање се движат околу 18 евра, за раце 4 евра итн... во мк единствено во аптеките или по космо да прашаш:)
     
  3. kolovoz

    kolovoz Популарен член

    Се зачлени на:
    9 мај 2011
    Пораки:
    1.648
    Допаѓања:
    6.152
    јас имам користено крем за лице за осетлива кожа. Производите за осетлива кожа се во ред не прават иритација ама нешто woоw не ми се . Купив еднаш и не добив желба за пак да купам . Немам пофални зборови но немам ни зошто да ги критикувам. Едноставно сум рамнодушна :) . Искрено не ми се за отварање на цела тема за нив.
     
  4. Nausicaa

    Nausicaa Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 декември 2013
    Пораки:
    3.439
    Допаѓања:
    20.020
    Најдобрата крема што постои за сува и оштетена кожа, според мене :) Есеноска ја `открив` тука на форумов, следен пат кога одев во ДМ си ја купив и одтогаш ја имам прекупено може 3 пати :) Чиста 10ка има од мене :inlove:
     

    Прикачени фајлови:

    • rosa.jpg
      rosa.jpg
      Големина на фајлот:
      42,8 KB
      Прегледи:
      147