1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

CHAT соби-македонски

Дискусија во 'Сингл' започната од AgirlA, 15 јануари 2013.

 1. AgirlA

  AgirlA Активен член

  Се зачлени на:
  14 јули 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  2
  Сакав да ве прашам нешто, дали познавате некоја чат соба нормално македонска освен точка, некоја друга, во другите земји на друг јазик има премногу кај нас ама ич, чудно, а баш е интересно за тепање време но и за познанства, познавам случаи од чат до врска...последно ми ја кажаја оваа, нова била и во правење http://xat.com/Bitolamuvanje ...не мора да е за битола само онака македоски чат??? позз
   
  На Pako Primavera и diar им се допаѓа ова.
 2. marijaz

  marijaz Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2013
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  190
  Пол:
  Женски
  www.tocka.mk - и иди горе на chat.. вистинска забава :D хохо
   
  На sladok-bitola му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Rocker!

  Rocker! Нов член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2015
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Машки
  zosto tocka chat ne raboti nemozam da se uklucam ?
   
 4. bt-online

  bt-online Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 декември 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
 5. bt-online

  bt-online Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 декември 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
 6. bt-online

  bt-online Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 декември 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
 7. waleeed12

  waleeed12 Нов член

  Се зачлени на:
  28 март 2016
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Сакав да ве прашам нешто, дали познавате некоја чат соба нормално македонска освен точка, некоја друга, во другите земји на друг јазик
   
 8. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.321
  Допаѓања:
  2.772
  Пол:
  Машки
  SEKS CHAT?!
   
  На Mrs.Charming и Dojden им се допаѓа ова.
 9. Vik'Toriah

  Vik'Toriah Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2016
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  591
  Пол:
  Женски
  Chatroullete.com (напиши на google.com само) hrvatska_u_mom_srcu chat
   
 10. Vlatko 82

  Vlatko 82 Нов член

  Се зачлени на:
  6 септември 2021
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
 11. Limpan

  Limpan Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2020
  Пораки:
  1.130
  Допаѓања:
  3.576
  Пол:
  Женски
  Некој знае некоја активна чат соба?
   
  На Arjanit2021 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Arjanit2021

  Arjanit2021 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2021
  Пораки:
  392
  Допаѓања:
  771
  Пол:
  Машки
  Nema veke takvi sobi i ja baram odamna ama zastareno nesto ne znam ni dali se uklucuva veke nekoj u takvi sobi
   
  На Limpan му/ѝ се допаѓа ова.