1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

CIN 2 и LLETZ

Дискусија во 'Канта' започната од jarec6, 5 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. jarec6

  jarec6 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2010
  Пораки:
  2.732
  Допаѓања:
  17.880
  Пол:
  Женски
  zdravstveni-problemi/cin-2-t1367/
  Еве има веќе ваква тема можеш да си провериш што имаат пишувано или да си прашаш нешто позз
   
  На Eleni73 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Eleni73

  Eleni73 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  0
  Ти Благодарам
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.