1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Cinestar TV-Action

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од LudaDevojka, 7 декември 2013.

 1. LudaDevojka

  LudaDevojka Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2013
  Пораки:
  147
  Допаѓања:
  62
  Пааа :D ја отварам темава за оваа програма, оваа е ФИЛМСКИ :rofl: КАНАЛ.Сигурно сте гледале филм на овој канал јас цел ден гледам :lol:.Ама некако стари филмови во последно време даваат :^) инаку има Акција и ТВ се надевам ме разбирате...Јаки филмови
  Инаку еве нивна стр http://www.cinestartv.rs/
  Доколку има ваква тема слободнооо канта :!: :)