1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Citrax таблети за ослабнување

Дискусија во 'Диети' започната од tigrica, 27 мај 2010.

  1. TheEkaterina

    TheEkaterina Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 јануари 2013
    Пораки:
    345
    Допаѓања:
    337
    Ne zemaj djabe frleni pari. Vrska nemaat! Site od bioklinika gi imam probano i djabe frleni pari. Probaj so onie garcinia kombodja ili zelen caj ili gumbur, limon nesto taka baraj ama na prirodna baza ne ova hemijava sto ja prodava bioklinika. A najdobro ti e kaj nutricionist da odis za istite pari ke ti naprajt plan za ishrana nema sansi da ne namalis.
     
    На Zenski Svet му/ѝ се допаѓа ова.
  2. tubus

    tubus Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 февруари 2015
    Пораки:
    55
    Допаѓања:
    30
    Пол:
    Женски
    tableti nikako jas probav so dulkolax,mislev deka se sto izedam ce isfrlam iako malku jadev,prvin so 1 apotoa so ponekolku.MI SE JAVIJA BOLOVI vosiomak a potoa stanav i anemicna isite drugi simptomi sto gi nosi anemija
    ,no stanav zavisnik i pokraj se jas prodolziv da gi pijam,pri sto i menzis izgubiv .ova go pisuvam otkako izlegov od bolnica kade sto me operiraa i mi go skratija crevo sto bese osteteno od cesti prolivasti stolici.oporavuvanje mi tesko odi no pisuvam za da nego NIKOJ NAPRAVI OVA STO JAS GO NAPRAVIV.UBAVINATA E ODVNATRE AIZGLESOT E PROMENLIV
     
    На ALISA0000 му/ѝ се допаѓа ова.