1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Collistar cosmetics

Дискусија во 'Лице' започната од Elence93, 31 октомври 2016.

 1. Elence93

  Elence93 Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 декември 2009
  Пораки:
  5.690
  Допаѓања:
  5.011
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_1477940580447.jpg
  Во Еликсор донеле производи од оваа фирма, па доколку некој има искуство со неа нека сподели. Како се движат цените, што вреди да се купи...?
   
  На LivingGlam, Nausicaa и sia.bella им се допаѓа ова.
 2. Rose96

  Rose96 Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 јануари 2011
  Пораки:
  2.680
  Допаѓања:
  37.124
  И јас многу се заинтересирав да пробам нешто, руменилото ми изгледа преслатко. :)
   
  На Mishela и Elence93 им се допаѓа ова.
 3. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  18.505
  Допаѓања:
  80.537
  Пол:
  Женски
  Имаат истакнато некаде цени или?
  Вакво руменило во зима ми е совршено!
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  19.283
  Допаѓања:
  315.813
  Пол:
  Женски
  ako se cenite kako vo stranstvo ne se bas najeftini
  tusevi,maskari,molivi okolu 20 E
  prajmeri,pudri,podlogi okolu 25-40 evra
  sjajevi,karmini okolu 15-20 evra

  imaat ubava ambalaza
   
  На LivingGlam, мкд98, buba4e89 и 3 други им се допаѓа ова.