Connected2.me

Дискусија во 'Слободно време' започната од SlAtKi4ka.SlAtKi4ka, 17 октомври 2012.

 1. SlAtKi4ka.SlAtKi4ka

  SlAtKi4ka.SlAtKi4ka Популарен член

  Се зачлени на:
  23 мај 2011
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  312
  Пол:
  Женски
  После Аск.фм се појави нешто ново наречено connected2.me.Незнам колку од вас се запознаени но тоа е нешто слично како аск.фм но ове преку разговор те прашуваат ти одговараш всушност се допишуваат со тебе но анонимно.Што мислите вие за овој сајт?
  Јас немам и несакам ниту да имам бидејќи тоа што е анонимно се злоуптребува!
  Ако има ваква тема или имам некоја грeшка бришете ја темава
   
 2. dolly.doll

  dolly.doll Популарен член

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  594
  Допаѓања:
  503
  Пол:
  Женски
  Јас имам но досега никој не ме нервирал со глупости . Онака сум контактирала со деца од од други земји ...
   
 3. Kathlin

  Kathlin Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2012
  Пораки:
  153
  Допаѓања:
  232
  За секоја глупост тема ли ке прави? :fubar:
   
 4. mirindaa

  mirindaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2012
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  25
  Имав , здодевно беше и го деактивирав
   
 5. Queen-K

  Queen-K Активен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2013
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  8
  Имам, многу ретко го користам. На почетокот ми беше интерсно, сега ми здосади. Слично е како аск. Исто сра*е друго пакување |(
   
 6. Primadonna

  Primadonna Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  1.341
  Допаѓања:
  2.162
  Пол:
  Женски
  Аск или ова исто срање.Само овде што не можат да ти читат.
  Глупости у боја,само гледат анонимно сеир да ти фаќат.
   
 7. Femina777

  Femina777 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2013
  Пораки:
  534
  Допаѓања:
  235
  Имам ама не го користам
  чисто од досада го направив
   
 8. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  943
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
  Интересно ми беше порано, ама сеа глупо ми е. Може да се уклучам на него ептен коа ми е досадно.. :D
   
 9. nikiiii

  nikiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  1.371
  Допаѓања:
  941
  глупостии |-)
   
 10. Natali.3

  Natali.3 Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 септември 2013
  Пораки:
  4.827
  Допаѓања:
  36.160
  Пол:
  Женски
  Глупостии |(
   
 11. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Едно време Аск беше во мода сега ова... |(

  Имав едно време ,потоа ми стана премногу глупаво и досадно и го избришав.
   
 12. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  2.236
  Допаѓања:
  31.881
  Пол:
  Женски
  Исто и ова го немам,не ни сакам да го имам,глупаво ми е многу.