1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Connected2.me

Дискусија во 'Слободно време' започната од SlAtKi4ka.SlAtKi4ka, 17 октомври 2012.

 1. SlAtKi4ka.SlAtKi4ka

  SlAtKi4ka.SlAtKi4ka Популарен член

  Се зачлени на:
  23 мај 2011
  Пораки:
  247
  Допаѓања:
  313
  Пол:
  Женски
  После Аск.фм се појави нешто ново наречено connected2.me.Незнам колку од вас се запознаени но тоа е нешто слично како аск.фм но ове преку разговор те прашуваат ти одговараш всушност се допишуваат со тебе но анонимно.Што мислите вие за овој сајт?
  Јас немам и несакам ниту да имам бидејќи тоа што е анонимно се злоуптребува!
  Ако има ваква тема или имам некоја грeшка бришете ја темава
   
 2. dolly.doll

  dolly.doll Популарен член

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  594
  Допаѓања:
  505
  Пол:
  Женски
  Јас имам но досега никој не ме нервирал со глупости . Онака сум контактирала со деца од од други земји ...
   
 3. Kathlin

  Kathlin Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2012
  Пораки:
  153
  Допаѓања:
  232
  За секоја глупост тема ли ке прави? :fubar:
   
 4. mirindaa

  mirindaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2012
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  25
  Имав , здодевно беше и го деактивирав
   
 5. Queen-K

  Queen-K Активен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2013
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  8
  Имам, многу ретко го користам. На почетокот ми беше интерсно, сега ми здосади. Слично е како аск. Исто сра*е друго пакување |(
   
 6. Primadonna

  Primadonna Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  1.341
  Допаѓања:
  2.163
  Пол:
  Женски
  Аск или ова исто срање.Само овде што не можат да ти читат.
  Глупости у боја,само гледат анонимно сеир да ти фаќат.
   
 7. Femina777

  Femina777 Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2013
  Пораки:
  534
  Допаѓања:
  236
  Имам ама не го користам
  чисто од досада го направив
   
 8. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  957
  Допаѓања:
  513
  Пол:
  Женски
  Интересно ми беше порано, ама сеа глупо ми е. Може да се уклучам на него ептен коа ми е досадно.. :D
   
 9. nikiiii

  nikiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  1.370
  Допаѓања:
  942
  глупостии |-)
   
 10. Natali.3

  Natali.3 Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 септември 2013
  Пораки:
  5.739
  Допаѓања:
  54.593
  Пол:
  Женски
  Глупостии |(
   
 11. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.148
  Едно време Аск беше во мода сега ова... |(

  Имав едно време ,потоа ми стана премногу глупаво и досадно и го избришав.
   
 12. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  3.074
  Допаѓања:
  44.180
  Пол:
  Женски
  Исто и ова го немам,не ни сакам да го имам,глупаво ми е многу.