1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Converse

Дискусија во 'Канта' започната од oneday, 8 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. oneday

  oneday Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  455
  Пол:
  Женски
  Дали сакате да носите converse и какви би сакале ? :) За почеток еве неколку од мене:  :inlove: :inlove: :rofl:
   
 2. oneday

  oneday Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  455
  Пол:
  Женски
  Ајде девојки воопшто не сте активни :*
  Исто така ако темава е дупла или не ви се допаѓа слободно канта ! :)
   
 3. BlueHeart

  BlueHeart Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2012
  Пораки:
  237
  Допаѓања:
  469
  Пол:
  Женски
  На oneday му/ѝ се допаѓа ова.
 4. oneday

  oneday Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  455
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.