1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Copy - Paste

Дискусија во 'Канта' започната од sangvik, 31 март 2011.

  1. sangvik

    sangvik Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 март 2011
    Пораки:
    19
    Допаѓања:
    2
    Незнам дали само јас или повеќе корисници на форумов приметија дека премногу се употребува алатката копирај и залепи на форумов. Јас сум нов чен и очекувам корисницте да имаат свој пристап и став за одредените теми кои што се објавени на форумов, а го добивам спротивниот одговор во кој што гледам цитати од линкови како се копираат. Сепак сметам дека и тоа што треба да се каже во индирект треба да има зад себе поставен линк, а не да се дава како свое мислење. :^)
     
  2. Cacy

    Cacy Популарен член

    Се зачлени на:
    26 јули 2010
    Пораки:
    2.244
    Допаѓања:
    1.546
    Не ми е јасно зошто е отворена тема за глупости...Ако нешто ти пречи или си видела некое мислење што не доликува за форумот односно ги крши правилата кажи на некој од адмистраторите или модераторите или прати им лична порака а не да отвореш право нова тема!
     
    На Angelche му/ѝ се допаѓа ова.
  3. RiRii

    RiRii Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 август 2011
    Пораки:
    211
    Допаѓања:
    45
    Пол:
    Женски
    Има ивичник горе до цитирај и ако мислењето не е во ред може да с епријаве :D Мислам и јас дека темата не води до никаква дискусија некој нека пријави ама јас НЕ! :lol:
    НУМУ да ме карате :lol: