1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Covers

Дискусија во 'Канта' започната од MotherMonsterI, 28 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MotherMonsterI

  MotherMonsterI Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2012
  Пораки:
  797
  Допаѓања:
  837
  Барав дури барав...не најдов ваква тема ..
  Тука можете да ставате линкови од Youtube на песни кои ви се допаднале односно нивниот препев :P
  Ајде да го скршам мразот...последно време ептен песната ми беше глупава ама кога слушнав како ја пее Rita Ora се заразив ! :lol:

  http://www.youtube.com/watch?v=zFPoIOwx77M
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.786
  Допаѓања:
  65.478
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.