CRNCI (sto ve privlekuva kaj niv)?

Дискусија во 'Канта' започната од Angelasweetheart, 13 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Angelasweetheart

  Angelasweetheart Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2011
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  5
  Me interesira vaseto mislenje , bidejki mn od nas devojkite sakaat cokolatca , zasto toa e toa ? radi toa sto site vikaat imaat alaat golem ili pak nadvoresen izgled ?:) btw jas ke spodelam moi isksutva :) Pozz :*
   
 2. Miss666

  Miss666 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  1.074
  Допаѓања:
  2.477
  Пол:
  Женски
  Мене не ме привлекуваат ама апсолутно со ништо!
   
  На Sashko1992 и Angelasweetheart им се допаѓа ова.
 3. softqueen

  softqueen Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 август 2011
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  123
  |(

  Ништо .
   
  На Sashko1992 и Angelasweetheart им се допаѓа ова.
 4. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.205
  Допаѓања:
  41.256
  белиот зуб
   
  На Angelasweetheart му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Angelasweetheart

  Angelasweetheart Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2011
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  5
  hmmm cudno ocekuvav poveke drugi odgovori , ke pocekam da viadm bidejki sigurna sum ke ima :):):)
   
 6. Angelasweetheart

  Angelasweetheart Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2011
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  5
  hahaha ima i mn nasi so beli zabi :) samo kaj crncite ima golem kontrast i se primetuva poveke :):):):)
   
 7. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.754
  Допаѓања:
  3.711
  Апсолутно ништо.
   
  На Sashko1992 и Angelasweetheart им се допаѓа ова.
 8. TeaB

  TeaB Популарен член

  Се зачлени на:
  11 август 2010
  Пораки:
  1.868
  Допаѓања:
  541
  Хаха Ништо.
   
  На Sashko1992 и Angelasweetheart им се допаѓа ова.
 9. LaChiquita

  LaChiquita Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2010
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  358
  Не сум расист, ама јас ни филм со црнци не можам да гледам.
  За нешто поинтимно...јооок :tmi:
  Искрено ама баш ништо не ме привлекува кај нив
   
  На Sashko1992 и Angelasweetheart им се допаѓа ова.
 10. Faline

  Faline Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2011
  Пораки:
  673
  Допаѓања:
  540
  Носето :$

  ништо ;)
   
  На Sashko1992 и Angelasweetheart им се допаѓа ова.
 11. Angelasweetheart

  Angelasweetheart Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2011
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  5
  HAhAHAhhAAH dobar odgvoooor hahahaha :):):):)
   
 12. WildCherry

  WildCherry Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  1.193
  Допаѓања:
  1.169
  Природно ми се убави, и машки и женски, а за дечиња црни да не правам муабет, 10 такви би родила :lol: .

  Многу ги сакам дефинитивно, имав другарка црнкиња, срцка беше цела :)
   
  На Angelasweetheart му/ѝ се допаѓа ова.
 13. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.528
  Допаѓања:
  4.029
  Пол:
  Женски
  поента на темава ?
   
 14. Mer4e

  Mer4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2010
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  29
  се дума дали да му дај на црнец хуахуахауаха
   
  На Angelasweetheart му/ѝ се допаѓа ова.
 15. ivinakit

  ivinakit Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2012
  Пораки:
  829
  Допаѓања:
  575
  Пол:
  Женски
  НИШТО!!!!
   
 16. calliope

  calliope Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  1.362
  Допаѓања:
  15.947
  Пол:
  Женски
  Само затоа што имаат друга боја на кожа треба човек да има поголема/помала привлечност спрема нив. Има и наши со бузи, широк нос и големи патлаци, има и нивни со текни усти и носиња (Снуп Дог пример.)

  Дај му.
   
  На Angelasweetheart му/ѝ се допаѓа ова.
 17. AlicaInWonderland

  AlicaInWonderland Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  3.454
  Допаѓања:
  9.280
  Зашто уште опстојува темава....
   
 18. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  9.310
  Допаѓања:
  120.223
  Ај доста мрчала едни,јас ги чекам искуствата! *јадепуканки*
   
  На irena-10 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.