1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Cuckold

Дискусија во 'Канта' започната од Nikolakoko, 16 август 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Nikolakoko

  Nikolakoko Нов член

  Се зачлени на:
  17 јули 2019
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Машки
  Dali znaete sto e ova? Dali ima maski ili zensko sto gi vozbuduva cuckold
   
 2. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.809
  Допаѓања:
  10.925
  Пол:
  Женски
  Па јас незнам што е тоа ако може да ни објасниш:)
   
 3. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.164
  Допаѓања:
  940
  Пол:
  Женски
  А,ти знаеш што е тоа или нас не прашуваш ние да ти објасниме?Инаку,кога отвараш нова тема на форумот редно е ти прв да почнеш убаво со дискусијата и ти прв убаво да си го искажеш мислењето,па потоа другите членови на форумот да се надоврзат и да даваат мислење на темата.
   
 4. LadyLollypop

  LadyLollypop Популарен член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2019
  Пораки:
  1.120
  Допаѓања:
  5.406
  Пол:
  Женски
  Cuckold e маж кој е сексуално изневеруван од својата жена..
  а во порничите пак мажот ја гледа жената како друг ја е*е.
   
  Последна измена: 17 август 2019
 5. "Zoki"

  "Zoki" Популарен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  1.032
  Допаѓања:
  9.127
  Пол:
  Машки
  Знам лектира беше ја учевме во основно.
  Или грешка сум? Hysterical-Laughing-Gif-11.gif
   
  На Ostaveniot, RainbowButterfly и Flower.D им се допаѓа ова.
 6. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  14.187
  Пол:
  Женски
  Сѐ може да те возбудува ако натаму го насочиш фокусот. Така си има свашта на свету.
   
  На +++ и Ostaveniot им се допаѓа ова.
 7. Nikolakoko

  Nikolakoko Нов член

  Се зачлени на:
  17 јули 2019
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Машки
  Jas ne sum bil izneveruvan ama sum sakal drug da ja raboti zenami i da gledam i na kraj da ocistam so jazik ot toj sto frlil
   
 8. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.877
  Допаѓања:
  133.463
  Пол:
  Женски
  Една наша членка многу убаво го објасна поимов. Јас ќе ја цитирам тука, за и на другите да ви стане јасно

  ама и да ви препорачам да не се соживувате со порничите, исто ко за цртаните шо не учеа ко мали, да не глеаме шо праи ликчето јер тоа не се случува вистински.
   
  На buba4e89, Ostaveniot, Flower.D и 2 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.