1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Cuden zvuk od vaginata

Дискусија во 'Канта' започната од maja4990, 4 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. maja4990

  maja4990 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2013
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  4
  Pred nekoj den imavme seks so partnerot posle 6 meseci pauza od seks bidejki toj ne bese vo Makedonija. Uzivav vo seksot no pred toj da svrsi od vaginata se slusna cuden zvuk, jas bev mnogu zasramena. Od sto moze da e toa i kako da se resi toj problem. Bi mi bilo sram povtorno da imam seks da ne se sluci istoto pak :worried:
   
 2. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.581
  Ех чуден звук па и ти, не засвирела филхармонија. :D ;)
  Едноставно понекогаш влегува премногу воздух, се создава вакуум и потоа нагло под притисок се испушта од вагината, па ги добиваш тие звуци... без гајле, не е ништо страшно.
  Смешно е нормално, делува на расположение. :D
   
 3. maja4990

  maja4990 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2013
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  4
  Abe ne e filharmonija :DD no e mnoguu zasramuvacki :DD
  fala ;)
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.094
  Допаѓања:
  61.987
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.