1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Cyber љубов - верувате во неа или ?

Дискусија во 'Канта' започната од ALEXXX, 16 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ALEXXX

  ALEXXX Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Ја отворив темава бидејќи ме интересираат вашите ставови во однос на сето она што може да го направи facebook,skype,msn итн. врз вашиот живот , конкретно во љубовниот.
  Ме интересира дали ви се случило да запознаете некој личност на предходните мрежи што ги споменав,со која почнувате да разговарате и сфаќате дека имате слични интереси,сфакања,ставови...и при тоа кај вас се јавува желба да ја запознаете таа личност во реалниот живот.
  Ме интересира дали би го направиле следниот чекор кој води кон ваше запознавање во вистинскиот живот.
  Пред тоа сме свесни за сите ризици,бидејќи прво што ќе ни падне на памет е дека се може да биде обична лага,но сепак тука постои и желбата која знае да биде доминантна пред сите тие стравови,Јас да не должам,ви оставам простор да ми ги кажете вашите ставови .

  Позз.до сите на форумов :*
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.