1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

:D

Дискусија во 'Канта' започната од Anne.A, 11 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Anne.A

  Anne.A Активен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Aj ako nekoj moze neka napiese eden sostav za ,,Opis na licnost koja me voodusevuva'' :D
   
 2. Veki4kaa

  Veki4kaa Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  5.075
  Допаѓања:
  17.225
  Пол:
  Женски
  девојче темава не ти е на место, тоа можеше да го прашаш и темата во општи прашања и секогаш кога ќе отвораш нова тема насловот не смее да ти биде со смајлиња - прочитај овде
  pravila-i-novosti/pravila-na-forumot-t44/
  3. Создавање на тема

  За темите важат сите горенаведени општи правила за дискусија.

  Секоја тема треба да биде поставена во соодветната категорија.

  Не отворајте дупли теми. Пред да отворите одредена тема, прегледајте ги соодветните категории и искористетете го пребарувањето на форумот (се наоѓа најгоре десно).

  Насловот на темата треба да е соодветен и да ја опишува содржината. Не се дозволуваат наслови како: „Помош!“, „Итно е!“, „Голееем проблем“, „Help...“ и сл.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.