1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

da ja obnovam vrskata so bivsiot...? s

Дискусија во 'Канта' започната од aleina, 19 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. aleina

  aleina Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  site vikaat deka edna kniga ne se cita dva pati...bese ljubomoren posesiven...sega vika deka e smenet...nezz dali da mu veruvam,a mn go sakam:worried:
   
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.050
 3. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.