1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Dali bi bile vo tajna vrska so zeneti mazi

Дискусија во 'Канта' започната од Tonijonoski, 25 мај 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tonijonoski

  Tonijonoski Нов член

  Се зачлени на:
  25 мај 2018
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Sto mislite za ova
   
 2. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.656
  Допаѓања:
  49.190
  Пол:
  Женски
  Со повеќе женети мажи?
   
  На DAngel и EvAngelos им се допаѓа ова.
 3. Tonijonoski

  Tonijonoski Нов член

  Се зачлени на:
  25 мај 2018
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Ne so eden
   
 4. Tonijonoski

  Tonijonoski Нов член

  Се зачлени на:
  25 мај 2018
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Jas mislam ako se poveke od eden bi bilo glupost
   
 5. jacqueline.s

  jacqueline.s Популарен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  12.442
  Пол:
  Женски
  Ова демек ти женет, па мислеше на форумов ќе си најдеш швалерки?
   
  На angelche16, DAngel, Feminka22 и 5 други им се допаѓа ова.
 6. EvAngelos

  EvAngelos Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2012
  Пораки:
  3.411
  Допаѓања:
  9.422
  Пол:
  Машки
  Демек со тебе ако тајно се гледа без да знае жена ти, тоа не е глупост, а ако се гледа и со други, тогаш е глупост а? Хејјј која мајка ве роди толку паметни бе
   
  На angelche16, Lolo5, SummerGirl и 3 други им се допаѓа ова.
 7. Alisa22

  Alisa22 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  2.168
  Допаѓања:
  13.070
  Пол:
  Женски
  Хаххаха да да со повеќе од еден е глупост а со еден женет маж тоа е одлична идеја ,многу си ''паметен'' (facepalm)
   
  На angelche16 и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 8. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.777
  Допаѓања:
  4.143
  Пол:
  Женски
  Ти би бил во тајна врска со женет маж??
   
  На angelche16, DAngel, New York13 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. Tonijonoski

  Tonijonoski Нов член

  Се зачлени на:
  25 мај 2018
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  A tebe demek ne ti odgovara da najdez svalwr
   
 10. Tonijonoski

  Tonijonoski Нов член

  Се зачлени на:
  25 мај 2018
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Taman rabota. Da se najdeme vo muabet
   
 11. Alisa22

  Alisa22 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  2.168
  Допаѓања:
  13.070
  Пол:
  Женски
  Mногу и одговара едвај чека ,само што сакаше да отвори тема ама ти ја престигна :(
   
  На Lolo5, jacqueline.s, New York13 и 2 други им се допаѓа ова.
 12. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.777
  Допаѓања:
  4.143
  Пол:
  Женски
  Многу ти е идиотска и проста темава. Тоа многу кажува за тебе
  Едит: И пишувај кирилица, те молам
   
  На Lolo5, New York13 и Alisa22 им се допаѓа ова.
 13. baba Rada

  baba Rada Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  4.526
  Допаѓања:
  25.509
  Пол:
  Женски
  Да, сум била:muscle:
   
  На Tonijonoski му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.