1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Dali bi imale Oralen sex so nekoj sto ne go znaete ?

Дискусија во 'Канта' започната од mathewardi, 22 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mathewardi

  mathewardi Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  jas za sebe sum imala da , go imav videno eden decko za prv pat , a on me imal videno mnogu pati i mi se sfigase pa ... :$ :$ :$ :$
   
 2. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.590
  На 7 годинки? :o :D

  Оф леле и што сега?
  И да имале и да немале...
  Барем обострано беше ли задоволството?
  Секако не, ти го задоволи, он си отиде свиркајќи, каде е логиката тука?

  Miranda: I only give head to get head! :D

  Не, не би имала со некој што не го знам.
  Прво - секакви инфекции и болести може да искочат од таква навидум безопасна авантура.
  И второ - јас сум многу слободоумна на темата секс, ама ова - ајде да му го испу*ам само, неминовно ме потсеќа дека после тоа треба да си ги стегнам другачкиве и да ми провлече кредитна картичка измеѓу за услугава.

  Не поштујем посебно со непознат тип - или џа или бу, или секс нека падне ко што е ред за one night stand, или нема играчки да си играме сега.
  Он задоволен, ја со разиграни сперматозоидчиња околу мене, а дел од нив замотани у влажна марамица као сувенир... Јок.
   
 3. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Има тема за Орален секс. Нема потреба од нова само за едно прашање.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.