1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Dali bi izlegle vo grad po pizami?

Дискусија во 'Канта' започната од princess483, 24 јули 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. princess483

  princess483 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2010
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  6
  jas toa sum go napravila 2 pati ednas so sestramu na deckomi denski i vecerva so deckomi....pa kazete vase mislenje dali vie bi go napravile toa?
   
 2. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.344
  а зашто би излегла по пижами? :^) не ја сфаќам финтата
   
 3. Bokicka

  Bokicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  691
  Допаѓања:
  690
  Не и кирилица :!:
   
 4. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Најнеисцрпна тема за дискусија досега. :^)
   
 5. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  I just don't get it!? :^)
   
 6. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.086
  Пол:
  Женски
  стварно мислам

  ајде да не бидам оф топик си имам и ја свои моменти и нервни сломови кога дечко ми ужасно ме нервира и се скараме не гледам ни време ни како сум облечена тргнувам во поход треперам од вознемиреност и пешадија право кај него во рака само клучот од дома по пижами ...а живее на другиот крај на градот :D
   
 7. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.069
  Допаѓања:
  6.613
  Пол:
  Женски
  Хммм,не ја сфаќам поентата на темата? :^)

  Инаку ако прашањето е дали би излегла имам излезено еднаш само на маскенбал коа имаше во една дискотека и така бевме преправени со другарка ми,ама клубот беше блиску така да не не видоа многу :D
  Исто и до пред зграда се имам симнато безброј пати... :D
   
 8. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.381
  Допаѓања:
  1.114
  Пол:
  Женски
  |( И јас како и другите не можам да ја сватам поентата на темата |(
  Секако дека не би излегла во пижами, зошто би?
   
 9. Winter.Girl

  Winter.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  750
  Допаѓања:
  177
  Wtf? :^)
  Нешто нема логичност темава....Нема што да дискутираш... |( Ама ај да не сум оф топик.
  Вака во град не сум излегла досеа,а нема ни да излезам.Ама затоа пред зграда и до продавница(блиску ми е) си одам редовно. 8)
   
 10. snake

  snake Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  877
  Допаѓања:
  124
  по пижами само низ двор до комшии на кафе и до продавница
   
 11. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.295
  Пол:
  Женски
  Ко да тебе многу те интересира дали некој шета по пижами.... Ма дајте ви се молам :@
   
 12. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.923
  Во град по пижами ? Не би , не знам што има да се дискутира на темава ств. :^)
   
 13. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.049
  Што е бре ова?? :^) Форумов го направивте ко во детска градинка да сте! :envy:
   
 14. chicka

  chicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2010
  Пораки:
  1.277
  Допаѓања:
  97
  И што кога излезе по пижами ? ве гледаа сите како луди? :?: |( И не би излегла на пижами освен по двор и кај братучетка ми :) :@
   
 15. elygj

  elygj Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2010
  Пораки:
  452
  Допаѓања:
  68
  Ми се случувало да одам до продавница во пижами.Ама излегување во пижами??? Освен ако не е за маскенбал нелогично е :^)
   
 16. preetygirl-J

  preetygirl-J Нов член

  Се зачлени на:
  26 мај 2010
  Пораки:
  491
  Допаѓања:
  78
  Нека не се лути женската што ја отворила оваа тема, ама ова е смешно , стварно!!! :!: На што ќе личи форумов ако секој отвара вакви безвеза теми??? Што тука ние би дискутирале??? Еве мое миислење за темава- по пижами низ град може да излезе само некој душевно болен(значи низ град, на фрекфентни локации.. :tmi: )... :tmi: :tmi: :tmi: ..Катастрофа!!! Предлагам до администраторите да воведат некое правило кога ќе се отвараат нови теми, зашто форумов има да биде "каша-попара"... :^)
   
 17. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.295
  Пол:
  Женски
  Опасна работа сме ти ние жените. На никој не му се допаѓа темава ама пак пишуваме. А има луѓе на форумов со сериозни проблеми на кои само по 2-3 одговараат.
   
 18. srculka

  srculka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2010
  Пораки:
  582
  Допаѓања:
  170
  те подржувам
   
 19. stella83

  stella83 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2010
  Пораки:
  218
  Допаѓања:
  129
  Точно така.

  А за темава не сфаќам што сакал писателот да каже? :^)
   
 20. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Абе чекајте луѓе, па вие ништо не разбирате.
  Зарем не сте чуле дека најнова мода е да се чета по пижами?
  Па и вие сте ми некои во чекор со модата. Ма врска немате!
  Па уште ако имаш папучи со Мики Маус или Јоги Беар место сандали!
  Одма на насловна на 1Е те ставаат!
  Па ништо да не се разбирало. :smoke:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.