1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Dali bi si fatile decko turcin?

Дискусија во 'Канта' започната од Enko1, 24 декември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Enko1

  Enko1 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2016
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  38
  Dali bi si fatile decko turcin ili da iskocite samo i dali mislote deka se isti kako albancite ili ne kazete nekoi mislenja iskistva
   
 2. Enko1

  Enko1 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2016
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  38
  A ima li nekoi mislenja
   
 3. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.372
  Пол:
  Женски
  :tmi: темава :bandit:
   
  На mssuniquee и КикиМаус им се допаѓа ова.
 4. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  23.196
  Допаѓања:
  152.290
  Пол:
  Женски
  Твој живот - твое право.
   
  На Victorian и КикиМаус им се допаѓа ова.
 5. Enko1

  Enko1 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2016
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  38
  So i fali na trmava
   
 6. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.896
  Па ја му викам на Бурак Озчивит, ама он неќе :envy:
  А на твојата тема, како Албанци, како Турци, би ти рекла подобро немој, бидејќи од старт си со предрасуди.
  :d::drunk:
   
  На Someonespecial, Victorian, Mishela и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  2.089
  Допаѓања:
  17.633
  Турчин од Турција или од Македонија? :wasntme:
   
 8. Enko1

  Enko1 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2016
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  38
  Dobro toa da ama ete vase mislenje prasuvam
   
 9. Enko1

  Enko1 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2016
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  38
  Bilo od kade
   
 10. Bella.04

  Bella.04 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2016
  Пораки:
  190
  Допаѓања:
  514
  Пол:
  Женски
 11. Enko1

  Enko1 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2016
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  38
  So e ova
   
 12. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  23.196
  Допаѓања:
  152.290
  Пол:
  Женски
  Се ожени Бурак, Самерке. Најди си друг фаворит.

  Ами било од каде, од Авганистан ли?:rofl:
   
  На Someonespecial, Victorian, Summerlover и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  2.089
  Допаѓања:
  17.633
  Е сеа било од каде...
  Исто е ама не е исто
  Тој од Турција комшиите поише би го сакале, ипак од странство е :lol:
   
 14. Enko1

  Enko1 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2016
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  38
  Ostaj ti komsii gleaj ti da go sakas :D
   
  На КикиМаус му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Bella.04

  Bella.04 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2016
  Пораки:
  190
  Допаѓања:
  514
  Пол:
  Женски
  Pa neli si turcin,bi trebalo da znajes:|
   
 16. Bella.04

  Bella.04 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2016
  Пораки:
  190
  Допаѓања:
  514
  Пол:
  Женски
  Ne se ozeni Burak enos ja zaprosi Fahriye:inlove:
   
  На Victorian му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Enko1

  Enko1 Активен член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2016
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  38
  Ne sum ne si razbrala
   
 18. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  2.089
  Допаѓања:
  17.633
  Енко пријателе, кажи си што ти ја мачи душичката искрено и отворено зошто вака тешко дека ќе наидеш на пост каков што сакаш
   
  На blueeparadise и elimkd им се допаѓа ова.
 19. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.372
  Пол:
  Женски
  Навали народе! Тема пред затворање!
  Искажете си го хуморот и мислите пред да замине во историјата |(
   
  На Someonespecial и КикиМаус им се допаѓа ова.
 20. Bella.04

  Bella.04 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2016
  Пораки:
  190
  Допаѓања:
  514
  Пол:
  Женски
  Izvini,moja greska baska i imeto ti e pogodeno izvini:D
   
  На DiFlove и КикиМаус им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.