dali boli prviot seks i poragjaj

Дискусија во 'Канта' започната од Mrs.Marija, 12 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mrs.Marija

  Mrs.Marija Активен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Sakam da znam dali boli prviot poragjaj i prviot seks :$ :$ ve molam kazete mi
   
 2. CIA

  CIA Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2011
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  3.025
  Девојче колку години имаш? :^)

  Иначе малце барем пребарај низ форумов,ќе најдеш одговори,иако чим си стасала да прашуваш за ова,би требало веќе да го знаеш одговорот.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.