1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Dali e mozno da sum bremena,vidite pls itno!

Дискусија во 'Канта' започната од Tace26, 6 март 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tace26

  Tace26 Активен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2016
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  Pred nekolku dena imavme odnos so decko mi so kondom i toj svrsi go izvadi kondomot i posedovme 10-15 minuti,toj urinirase se izmi dole ubavo se i potoa pocnavme odnos bez kondom .
  Odnosot traese 5 minuti no toj ne svrsi nisto od toa go prekinavme odnosot i toj imase na k**ot nesto belo no nemase miris na sperma nitu licese na toa i se prasuvam dali e toa od prethodno lizgavata tecnost na kondomot sto mi ostanala vo vaginata ili moze li nekoj da mi objasni sto e .. Dali e mozno da sum bremena bidejki deneska trebase da mi dojde menstruacija no ne mi dojde.. ?
   
 2. 1209

  1209 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  33.686
  Пол:
  Женски
  Многу е веројатно да си бремена, ако не ти дојде значи сигурно си. Остај миење и такви ствари штом има бело значи готова е работата.

  ЕДИТ: Има 100 теми вакви не мора да отварате нови и има вакви одговори.
   
 3. Tace26

  Tace26 Активен член

  Се зачлени на:
  25 мај 2016
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  Pa kako koga toj se izmi i ne svrsi vo mene ?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.