dali e mozno da sum bremena

Дискусија во 'Канта' започната од Tami12, 24 мај 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tami12

  Tami12 Нов член

  Се зачлени на:
  24 мај 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  devojkii posleden pat mi dojde menstruacija na 1 april pa na 26 april i seuste go nema da mi dojdi
   
 2. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.655
  Допаѓања:
  19.677
  Пол:
  Женски
  Odi vo seks i tema dali sum bremena?.
   
 3. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.409
  Допаѓања:
  48.831
  Пол:
  Женски
  И од кај да знаеме ние?
   
  На kjukli и Minnie 1 им се допаѓа ова.
 4. theowndemon

  theowndemon Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  6.731
  Допаѓања:
  110.544
  Ако ти иди на 25 дена према тоа што напиша за Април треба да ти дојди на 21. Значи ти касни 3-4 дена, тоа можи да ти е и од стрес, можи трудна си, ти тоа треба да си знајш, си имала незаштитен секс во плодни деновите? Тоа е навистина лично твое.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.