1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

dali e normalno posle prviot odnos da krvaris

Дискусија во 'Канта' започната од 96s, 11 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. 96s

  96s Активен член

  Се зачлени на:
  11 март 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  dali e normalno posle prviot odnos da krvaris ??????????????[/size]
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  На 96s му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.