1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

DALI GO SAKATE VASI/OT/ATA DE4KO/DEVOJKA

Дискусија во 'Канта' започната од SuZeNcE91, 9 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SuZeNcE91

  SuZeNcE91 Активен член

  Се зачлени на:
  9 мај 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  I JAS GO SAKAM AMA SE MISLAM DEKA TOJ MNOGU MNOGU MNOGU POVEKE OTI SE PRAVE ZA MENE AMA TOTALNO SE
   
 2. Princess.S

  Princess.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јули 2011
  Пораки:
  763
  Допаѓања:
  652
  Хуху, ми мириса на клуч. :wasntme:

  Сузенце, извини, ама темата ти е несоодветно поставена. Прочитај ги правилата на форумот. :)
   
 3. Cakica

  Cakica Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2012
  Пораки:
  589
  Допаѓања:
  7.664
  Пол:
  Женски
  не, не го сакам јас го обожавам
   
 4. xxAngelxx

  xxAngelxx Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2010
  Пораки:
  1.516
  Допаѓања:
  968
  Пол:
  Женски
  лелееееее...крај.
   
 5. JoxyTheFreak

  JoxyTheFreak Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  833
  Допаѓања:
  5.566
  Ако не ти ги мие нозитe со свински сапун ништо не прајте.
   
 6. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.151
  Темата е заклу4ена бидејќи не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.