1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Dali im prdite na deckovcite? :)

Дискусија во 'Канта' започната од Longorija, 25 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Longorija

  Longorija Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 септември 2011
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  4
  Me interesira dali devojkite vo vrska dolga si dozvoluvaat ponekogas i da mu prdnat na deckoto hihihiih :)
   
  На srcekrsacka и rajna-vojvoda им се допаѓа ова.
 2. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.549
  Му прдам во уста ако дознаам дека се зачленува на женски форуми и пробува да трола.
   
  На Trendafilka, Dgirlll, MissSpark и 3 други им се допаѓа ова.
 3. Longorija

  Longorija Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 септември 2011
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  4
  hahah jas od skoro pocnav da mu prdam i me zamara da prekinam a on si nema gajle sekoj den nov rekord hahhaa
   
 4. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.580
  Браво, се надевам дека попатно му ја потпевнуваш - Нек ти јутро мирише на мене, а тој во мобилниот те има меморирано како Прдлата моа.
  :)
   
  На belieber му/ѝ се допаѓа ова.
 5. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
  Темата не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.